Celtowie Naddunajscy, obol typu Zopfreiter, ok. II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 20:54:00
315337
Opis: Celtowie Naddunajscy, obol typu Zopfreiter, ok. II w. pne, Aw: Stylizowana głowa w wieńcu laurowym w lewo, Rw: Koń w lewo, powyżej krzyż
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.0 mm, 0.83 g, bardzo rzadki (monety tego typu to zazwyczaj tetradrachmy), bardzo ładny, patyna
Literatura: Flesche 566

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 421

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 000 zł
4)  840 zł
5)  800 zł
6)  660 zł
7)  620 zł
8)  600 zł
9)  600 zł
10)  360 zł