Bojowie, obol typu Atena Alkidemos, ok. II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 20:53:40
315340
Opis: Bojowie, obol typu Atena Alkidemos, ok. II w. pne, Aw: Guzek, Rw: Stylizowana postać Ateny w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 8.0 mm, 0.93 g, ciemna patyna
Literatura: Slg. Lanz -, Paulsen 212-215 - podobne

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 377

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  320 zł
5)  170 zł
6)  155 zł
7)  145 zł