Celtowie, obol typu Gjurgjevac, II-I w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 20:53:20
315335
Opis: Celtowie - Noricum, obol typu Gjurgjevac, II-I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Apollo, w podwójnym diademie perełkowym, Rw: Koń galopujący w lewo
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.7 mm, 0.73 g, bardzo rzadki i bardzo ładnie zachowany, jak na ten typ monety, patyna
Literatura: Flesche 585

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 399

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  450 zł
6)  400 zł
7)  370 zł
8)  360 zł