Polska, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 5 złotych, 1943

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 20:16:40
207868
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 5 złotych, 1943, Warszawa, bez oznaczenia serii, numeracja 717150, świadectwo za opłatę kontrybucji (odszkodowania wojennego lub zwrotu kosztów wojennych) należne płatnikowi za wykonanie obowiązku reperacji wojennej.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, zagniecenia papieru, rzadkie
Literatura: Lucow 954 (R3)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 189

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  50 zł
4)  28 zł