Szwecja, Talar (riksdaler), 1782

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 22:16:40
314146
Opis: Szwecja - Gustaw III (1771–1792), Talar (riksdaler), 1782, mennica Sztokholm
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.23 g; lekko czyszczony, patyna
Literatura: Dav. 1736, SM 48

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 234

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  660 zł