Szwecja, 1 marka, 1592

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Szwecja, 1 marka, 1592

Szwecja, 1 marka, 1592

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 22:16:00
314138
Opis: Szwecja - Jan III (1568–1592), 1 marka, 1592, mennica Sztokholm
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 6.73 g; ciemna patyna, moneta minimalnie podgięta.
Literatura: SM 54b

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 163

1)  150 zł