Rzym prowincjonalny, brąz, 209-212

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:06:40
311904
Opis: Rzym prowincjonalny - Tracja - Anchialos - Geta 209-212, brąz, 209-212, Aw: Popiersie cezara w prawo, CEΠTI ΓETAC K, Rw: Kiść winogron, AΓXIA-ΛEΩN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.3 mm, 3.16 g, zielona patyna
Literatura: AMNG 552

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 114

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł