Polska, żeton o nominale 1

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, żeton o nominale 1

Polska, żeton o nominale 1

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:44:20
304587
Opis: Polska - W. (Wielkie) Sokolniki - dominium, żeton o nominale 1, Aw: DOM. / W. SOKOLNIKI, Rw: 1
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 20.1 mm, 1.68 g
Literatura: Sikorski T.V 1.2.1

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 113

1)  34 zł
2)  32 zł