Zakończenie: 17-12-2020 20:00 ÷ 22:45
Francja, asygnata na 15 soli, 23.05.1793
313810
seria 986, papier ze znakiem wodnym | I- |
26 zł szac. 40 zł 74 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 26.02.1936
313799
seria CH, numeracja 3240025 | I- |
46 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Arbeitslager Mittelbau, Nordhausen, bon na 1 markę, (1943–1945)
313793
seria P, numeracja 014899 | IV |
90 zł szac. 120 zł 87 wyświetleń |
4 | zakończona | |
313790
seria Q, numeracja 001319 | V/VI |
70 zł szac. 80 zł 66 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Arbeitslager Mittelbau, Nordhausen, bon na 0.05 marki, (1943–1945)
313786
seria M, numeracja 004927 | III- |
580 zł szac. 350 zł 195 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 1944
313768
w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria BT, numeracja 196427 | IV+ |
300 zł szac. 250 zł 168 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1.03.1940
313765
seria N, numeracja 0386634 | II/II+ |
18 zł szac. 20 zł 52 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV–III w. pne
313744
Aw: Głowa w prawo, w lwiej skórze, Rw: Koń w prawo | IV/V |
12 zł szac. 20 zł 92 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne
313738
Aw: Głowa Zeusa w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, Rw:... | III/III- |
70 zł szac. 40 zł 241 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, stater, 465–430 pne
313733
Aw: Hoplita z tarczą i włócznią w prawo, Rw: Triskeles w ... | III/IV |
240 zł szac. 300 zł 260 wyświetleń |
6 | zakończona |