Polska, półgrosz, 1394-1396

Polska, półgrosz, 1394-1396

Polska, półgrosz, 1394-1396

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:30:00
314344
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz, 1394-1396, Kraków, Aw: Korona, pod nią P, +MOȠE*WLΛDISLΛI, Rw: Orzeł, +REGIS*POLOȠIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.1 mm, 1.39 g, patyna, rzadki typ
Literatura: Pawlikowski typ I.4.1 (BR), Frynas P.16.1.1, Kubiak typ I

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 700

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  620 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  250 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  175 zł
11)  170 zł
12)  160 zł