Polska, odznaka ORMO

Polska, odznaka ORMO

Polska, odznaka ORMO

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:43:00
208219
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka ORMO, Orzeł trzymający w szponach dwa karabiny, niżej panorama fabryki pod którą ORMO, z boków kłosy zboża, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.Z.P.S. - W-WA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, emalia, 30.3 x 38.9 mm, 16.73 g, zerwany gwint, pęknięcia emalii

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 365

1)  26 zł
2)  24 zł