Polska, Złota Odznaka Honorowa Gryf Pomorski, od 1957

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:42:40
208221
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Złota Odznaka Honorowa Gryf Pomorski, od 1957, Tarcza na której Gryf Pomorski, wokół 1947 - NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal złocony, emalia, 35.3 x 52.4 mm, 34.40 g

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 190

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  30 zł