Wielka Brytania, Medal za Wojnę 1939–1945 (War Medal 1939–1945), od 1945

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:39:00
314279
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), Medal za Wojnę 1939–1945 (War Medal 1939–1945), od 1945, Głowa Jerzego VI w lewo, GEORGIVS VI D: - G: BR: OMN: REX ET INDIAE IMP:, na stronie odwrotnej lew pokonujący smoka, u góry 1939 / 1945, z lewej sygnatura E.CR.P., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, 36.3 mm, 33.22 g
Literatura: Barac 181

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 124

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  30 zł