Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:37:20
314276
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 869526
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 44.0 x 46.2 mm, 40.75 g
Literatura: Sańko s. 94

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 196

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł