Hiszpania, Medal za Kampanię 1936–1939 (Medalla de la Campaña 1936-193), od 1937

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:36:20
314273
Opis: Hiszpania - Francisco Franco (1936–1975), Medal za Kampanię 1936–1939 (Medalla de la Campaña 1936-193), od 1937, Wieniec, w którym krzyż, na krzyżu lew walczący ze smokiem, z lewej 17 JVLIO 1936, z prawej słońce, na dole sygnatura A.M., na stronie odwrotnej wzlatujący orzeł trzymający tarczę z herbem Hiszpanii, z praqwej przewiązany pęk strzał i hełm, ARRIBA ESPANA - GNESSM. FRANC. VNS GRANDE LIBRE IMPERIAL ML. HSP. GLOR., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz czerniony i złocony, 37.0 mm, 25.34 g
Literatura: Barac 631

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 223

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  24 zł