Francja, Medal Pamiątkowy Maroka (Médaille commémorative du Maroc), 1909–1912

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:36:00
208209
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), Medal Pamiątkowy Maroka (Médaille commémorative du Maroc), 1909–1912, Popiersie Fracji w lewo, w hełmie, z lewej sygnatura GEORGES LEMAIRE, RÉPUBLIQUE - FRANÇAISE, na stronie odwrotnej na liściach dębu i lauru, kotwica, działo i proporce, w tle mur, z prawej monogram GL, MAROC, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.0 mm, 19.30 g, brak wstążki, zacięcie przy krawędzi
Literatura: Barac 365

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 143

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  48 zł