Belgia, Medal za Długoletnią Pracę I Klasy (Decoratie voor Arbeid), od 1958

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:34:20
314269
Opis: Belgia - Baldwin I (1951–1993), Medal za Długoletnią Pracę I Klasy (Decoratie voor Arbeid), od 1958, Wieniec laurowy, emaliowany na niebiesko, zwieńczony kartuszem z herbem Belgii, wewnątrz wieńca pas, na którym HABILETE MORALITE - BEKWAAMHEID ZEDELIJKNEID, wewnątrz medalion, w którym ul, cyrkiel, koło zębate, łopata i młot, wyżej złocona korona, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, złocenie, 27.6 x 57.0 mm, 22.18 g, drobne wykruszenia emalii
Literatura: Barac 69

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 102

1)  24 zł