Niemcy, talar, 1595 HB

Niemcy, talar, 1595 HB

Niemcy, talar, 1595 HB

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:25:00
314512
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), talar, 1595 HB, Drezno, Aw: Półpostacie trzech braci na wprost, CHRISTIAN IOHAN GEORG ET AVGVSTVS, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyzej hełmy z labrami i klejnotami, FRAT ET DVCES SAXON
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.13 g, rysy na awersie, patyna
Literatura: Dav. 9820, Kahnt 186, Schnee 754, Merseb. 776

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 227

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  660 zł
6)  540 zł
7)  520 zł
8)  450 zł
9)  410 zł
10)  390 zł
11)  370 zł
12)  360 zł