Niemcy, talar, 1564 HB

Niemcy, talar, 1564 HB

Niemcy, talar, 1564 HB

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:24:40
314515
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - August (1553–1586), talar, 1564 HB, Drezno, Aw: Popiersie władcy trzymającego miecz i berło, w prawo, przedziela datę, legenda, Rw: Wielopolowa tarcza gerbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.76 g, patyna, krążek z końcówki blaszki
Literatura: Dav. 9795, Keilitz/Kahnt 56, Schnee 713, Schulten 3287

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 220

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł
4)  880 zł
5)  840 zł
6)  780 zł
7)  560 zł
8)  520 zł
9)  490 zł
10)  480 zł