Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:07:40
312841
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1995, Warszawa, Sum - Silurus glanis
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 300.000 sztuk, delikatna patyna, rysy na awersie
Literatura: Parchimowicz 710

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 84

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  38 zł