Polska, ort, bez daty

Polska, ort, bez daty

Polska, ort, bez daty

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:43:40
314342
Opis: Polska - Karol X Gustaw 1655–1660 - okupacja szwedzka - monety koronne szwedzkie, ort, bez daty, Toruń, Aw: Popiersie Karola Gustawa w zbroi i wieńcu laurowym w lewo, wokoło CAROL9 GUSTAVUS D G REX; Rw: Trzy korony szwedzkie, niżej nominał XVIII
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: moneta podgięta, patyna, uszkodzenia, ale rzadka moneta ze skróconym imieniem CAROL
Literatura: CNCT 1731, Kop. 9689 (R3), SB 1

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 431

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  600 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  490 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  410 zł
11)  400 zł
12)  390 zł
13)  380 zł
14)  370 zł
15)  360 zł