Niemcy, grosz

Niemcy, grosz

Niemcy, grosz

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:27:00
314576
Opis: Niemcy - Miśnia, Marchia - Fryderyk II Poważny (1323–1349), grosz, Freiberg, Aw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, w zewnętrznych kątach C- R - V, + FRID (dwa +) DI (dwa +) GRA (dwa +) TVRING (dwa +) LANGRAV, Rw: Lew w lewo, o+o GROSSVS (dwa +) MARCH (dwa +) MYSNENSIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.2 mm, 3.48 g, patyna

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 456

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  175 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł