Indie, drachma typu Samanta Deva, 870–1008

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:26:40
314471
Opis: Indie - Szachowie Kabulu, drachma typu Samanta Deva, 870–1008, Aw: Jeździec na koniu, w prawo, trzymający proporzec, Rw: Byk w lewo, legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.2 mm, 3.16 g, patyna
Literatura: Mitchiner NWC 117

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 293

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  70 zł
8)  60 zł