Cesarstwo Rzymskie, as, po 141 r.
Zakończenie: 17-12-2020 21:23:00
313403
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I (138–141) - żona Antonina Piusa), as, po 141 r., Rzym, Aw: Popiersie Faustyny w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Ceres stojąca na wprost, trzymająca pochodnię oraz kłosy zboża, po bokach S - C, AVGVSTA |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 25.4 mm, 9.81 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 1171 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 175