Rzym prowincjonalny, prutah

Rzym prowincjonalny, prutah

Rzym prowincjonalny, prutah

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:20:00
314470
Opis: Rzym prowincjonalny - Judea - Dynastia Hasmonaean - Aleksander Jannaj (103–76 pne), prutah, Jeruzalem, Aw: Kotwica, legenda, Rw: Kulka, wokół której promienie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 13.8 mm, 1.27 g, patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 385

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  40 zł
9)  34 zł