Polska, asygnacja skarbowa na 500 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 20:13:00
208202
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), asygnacja skarbowa na 500 złotych, 1831, numeracja 4135, podpisy Aleksander Owocki, Leon Dembowski, Hilary Ostrowski
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: miejscowo postrzępione marginesy, złamania, naddarte u dołu, ale bardzo rzadka
Literatura: Lucow 197 (R4), Moczydłowski PL3 (R)

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 234

1)  1 250 zł
2)  1 250 zł
3)  960 zł