wydawnictwa polskie, Pietroń Barbara – Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zb..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 20:05:20
314621
Opis: wydawnictwa polskie, Pietroń Barbara – Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zbiorach Muzeum Okręgowego im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz 1999
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 66 stron formatu ok. A4, oprawa kartonowa, ciekawy katalog zbioru Stanisława Niewiteckiego, który stopniowo wykupywało Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, przybrudzona okładka

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 153

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł