wydawnictwa polskie, Dembiniok Józef – Katalog monet śląskich w zbiorach Muzeum w Chorzowie, Ch..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 20:05:00
314622
Opis: wydawnictwa polskie, Dembiniok Józef – Katalog monet śląskich w zbiorach Muzeum w Chorzowie, Chorzów 2008, ISBN 9788388427886
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 91 stron formatu 21.5 x 23 cm, oprawa twarda lakierowana, ilustrowany katalog, z dokładnymi opisami i odniesieniami do literatury, delikatnie przetarta okładka

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 192

1)  30 zł