wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009, ISBN 97838..

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 20:04:00
314608
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009, ISBN 9783866465237
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana, najlepsza, znakomicie opracowana książka na monety polsko-saskie króla Augusta II Mocnego, bardzo wyczekiwana publikacja, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego wariantu i typu

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 152

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  240 zł
4)  185 zł