wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Zaczęło się od grosza, Lwów, 1933

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 20:00:20
314606
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Zaczęło się od grosza, Lwów, 1933
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 42 strony, 5 ilustracji w tekście, oprawa kartonowa, podklejony grzbiet, okładka naddarta i podklejona oraz poplamiona, wnętrze w pięknym stanie
Literatura: M. Gumowski poz. 1933

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 343

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł