Niemcy, 1/12 talara (dwugrosz), (1763) FWôF

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:25:20
305465
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk Krystian (1763), 1/12 talara (dwugrosz), (1763) FWôF, Lipsk
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wyraźne wyszczerbienia krążka
Literatura: Kahnt 1011, Buck 12, Mers. 1895

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 74

1)  12 zł