Rosja, 1 rubel, 1921 (A•Г)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, 1 rubel, 1921 (A•Г)

Rosja, 1 rubel, 1921 (A•Г)

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:36:20
310953
Opis: Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) (1917–1922), 1 rubel, 1921 (A•Г), Petersburg
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, patyna
Literatura: Fedorin 1, Parchimowicz 5a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 173

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  115 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł