Polska, ort, 1754 EC

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:59:40
314288
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, zapinka króla z ośmioma kropkami, korony żeberkowane
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kahnt 687 var. d, Kop. 2111, Merseb. 1779

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 875

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  220 zł
9)  195 zł
10)  185 zł
11)  175 zł
12)  170 zł
13)  160 zł
14)  145 zł
15)  130 zł