Niemcy, 5 marek, 1903 A

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1903 A

Niemcy, 5 marek, 1903 A

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:31:40
314021
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Ernest (1853–1908), 5 marek, 1903 A, Berlin, wybite na 50-lecie panowania (1853-1903)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękna moneta w pudełku NGC 5772871-080 z oceną MS 63
Literatura: AKS 67, Jaeger 144

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 310

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 400 zł