Austria, półtalar, 1695

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, półtalar, 1695

Austria, półtalar, 1695

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:21:20
314016
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), półtalar, 1695, Salzburg, Aw: Tarcza herbowa, wokoło legenda, Rw: Święty Rupert i Św. Vergiliusz vis a vis, wokoło legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.41 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: Probszt 1818, Zöttl 2184

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 222

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  920 zł
4)  920 zł