Śląsk, trzeciak, 1568

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, trzeciak, 1568

Śląsk, trzeciak, 1568

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:20:20
314068
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Wacław III Adam (1524–1579), trzeciak, 1568, Cieszyn, Aw: Orzeł i napis BENEDITO DOI DIVI F, Rw: Litera T w tarczy, po bokach skrócona data 6-8, w otoku napis BENEDITO DOI DIVI F
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki typ monety, ciemna patyna
Literatura: F.u.S 2955, Kop. 5541 (R3)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 204

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  410 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  250 zł
8)  240 zł