Śląsk, 15 krajcarów, 1675 SP

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 15 krajcarów, 1675 SP

Śląsk, 15 krajcarów, 1675 SP

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:19:00
314128
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk (1664–1697), 15 krajcarów, 1675 SP, Oleśnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2302, E.-M. 143 (R)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 205

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  290 zł
6)  230 zł