Prusy Książęce (1525–1657), półtorak, 1622

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:18:20
314065
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), półtorak, 1622, Królewiec, odmiana z cyframi daty Z-Z
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rozeta w formie kropek na końcu legendy rewersu, patyna
Literatura: Olding 47c, Slg. Marienburg 1427 var.

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 218

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  30 zł