Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1591

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:17:20
314069
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Fryderyk von Ansbach (1578–1603), szeląg, 1591, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Henckel 3168, Slg. Marienburg 1294, Voss. 1446, Neumann 59

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 180

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  85 zł
4)  75 zł