Polska, 5 marek, 1943

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:07:40
308347
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 1.02 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14a, Sarosiek 2/2 (ale z monet magnezowych)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 185

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  75 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  50 zł
9)  36 zł
10)  32 zł
11)  30 zł