Polska, szeląg, 1763 I•C•-•S

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szeląg, 1763 I•C•-•S

Polska, szeląg, 1763 I•C•-•S

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 21:00:40
309350
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Elbląg, szeląg, 1763 I•C•-•S, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, podwójne bicie na rewersie
Literatura: Kahnt 764, Pfau -, CNCE -

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 97

1)  38 zł
2)  36 zł