Polska, 1 öre, 1596

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 öre, 1596

Polska, 1 öre, 1596

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:54:20
314137
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety bite dla Szwecji, 1 öre, 1596, mennica Sztokholm, odmiana z I - Ö na rewersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadkie, miejscowa patyna
Literatura: Kop. 10521 (R3), Kopicki (ZIIIW) 1316 (R3), SM 16a

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 243

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  370 zł