Polska, ort, 1626

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1626

Polska, ort, 1626

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:54:00
314041
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1626, Gdańsk, na awersie PR kończy napis, drobny łańcuch z orderem złotego runa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD26a-4

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 353

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  195 zł
11)  190 zł
12)  180 zł
13)  170 zł
14)  160 zł
15)  150 zł