Polska, ort, 1623

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:51:40
314033
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, awers wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: Shatalin GD23e-4, Parchimowicz Orty 1623/7

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 135

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  120 zł
5)  110 zł