Polska, szeląg, 1594

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szeląg, 1594

Polska, szeląg, 1594

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:50:40
314056
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1594, Olkusz, Aw: Monogram w koronie, jabłko w napisie otokowym, Rw: Orzeł i Pogoń w tarczy pod koroną, herb Topór i Lewart i napis wokoło
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Kop. 631 (R4), Kopicki (ZIIIW) 73 (R5), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 365

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  350 zł
6)  120 zł