Polska, ort, 1623

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:48:00
314030
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, rzadka końcówka legendy na awersie - PR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadka odmiana, patyna
Literatura: Shatalin BD23-181 (R4)

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 42
Ilość odsłon: 641

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 250 zł
4)  1 200 zł
5)  960 zł
6)  540 zł
7)  500 zł
8)  480 zł
9)  420 zł
10)  310 zł
11)  290 zł
12)  250 zł
13)  180 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  155 zł