Polska, ort, 1623

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:47:40
314029
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wyszczerbienie na obrzeżu, patyna
Literatura: Shatalin BD23-171 (R1)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 151

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  80 zł
5)  60 zł