Polska, trojak, 1583

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:45:00
314291
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1583, Eilno, większe popiersie króla, na awersie herb Leliwa, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 446

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł