Polska, półgrosz litewski, 1550

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:43:20
314058
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1550, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA45-13, Kop. 3242

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 349

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  150 zł
8)  100 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł