Polska, grosz na stopę polską, 1566

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:42:40
314057
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, grosz na stopę polską, 1566, Tykocin, końcówki L / LIT, odmiana z herbem Jastrzębiec (wojewody krakowskiego Stanisława Myszkowskiego)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie podgięty, patyna, rzadki
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA9-5

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 860

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  2 700 zł
4)  2 100 zł
5)  700 zł
6)  660 zł
7)  620 zł